Konsole łazienkowe z umywalkami

Chcesz dobrać umywalkę idealnie dopasowaną do stelaża EASY? W tym miejscu przygotowaliśmy dla Ciebie zestawy składające się z naszych konsoli łazienkowych oraz dopasowanych do nich umywalek. Dzięki temu kupujesz gotowy komplet, który tworzy spójną całość o wyważonych proporcjach. Całość osadzona w aktualnych trendach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

ZESTAW – Konsola łazienkowa MOLO 45 z umywalką KOŁO TRAFFIC 45 – Konsola umywalkowa / Stelaż pod umywalkę

1299,00 
ZESTAW: Konsola łazienkowa MOLO 45 + umywalka KOŁO TRAFFIC 45 Konsola MOLO 45 to najmniejszy mebel z rodziny MOLO. Dedykowany jest do umywalki o szerokości 45cm, dlatego wpasuje się nawet w najmniejszą łazienkę. W tym małym stelażu nie zabrakło jednak funkcjonalnej półki i przydatnego uchwytu na ręcznik od frontu. To połączenie ergonomii i praktyczności z dizajnerską formą. Konsolę MOLO oferujemy w trzech rozmiarach, które znajdziesz w naszym sklepie.

ZESTAW – Konsola łazienkowa MOLO 60 z umywalką KOŁO TRAFFIC 60 – Konsola umywalkowa / Stelaż pod umywalkę

1499,00 
ZESTAW: Konsola łazienkowa MOLO 60 + umywalka KOŁO TRAFFIC 60 Pokaż charakter swojej łazienki i zyskaj więcej przestrzeni. Konsola umywalkowa MOLO to mebel o prostej, przejrzystej formie, która nada pomieszczeniu lekkość. Brak blatu to oszczędność centymetrów tak przydatnych w małej łazience. Stelaż wykonujemy na wymiar umywalki, dzięki temu masz gwarancję, że konsola będzie idealnie dopasowana. MOLO ma półkę, na której umieścisz łazienkowe akcesoria. Posiada też uchwyt od frontu, na którym przewiesisz ręcznik. Konsolę MOLO oferujemy w trzech rozmiarach, które znajdziesz w naszym sklepie.

ZESTAW – Konsola łazienkowa MOLO 75 z umywalką KOŁO TRAFFIC 75 – Konsola umywalkowa / Stelaż pod umywalkę

1699,00 
ZESTAW: Konsola łazienkowa MOLO 75 + umywalka KOŁO TRAFFIC 75 Jeśli cenisz sobie komfort w korzystaniu z dużej umywalki to konsola MOLO 75 będzie dla Ciebie zdecydowanie najlepszym wyborem. Dopasowaliśmy ją do umywalki o dużych rozmiarach co oprócz wizualnej spójności zapewni Ci wygodę w użytkowaniu. Bliska obecność uchwytu na ręcznik oraz półka to atuty, które docenisz. Konsolę MOLO oferujemy w trzech rozmiarach, które znajdziesz w naszym sklepie.

ZESTAW – Konsola łazienkowa SOLID z umywalką CERSANIT INVERTO 80 – Konsola umywalkowa / Stelaż pod umywalkę

3199,00 
ZESTAW: Konsola łazienkowa SOLID + umywalka CERSANIT INVERTO 80 Konsola SOLID to zdecydowanie nasz największy mebel. Dużo grubszy profil niż w innych naszych stelażach pozwala utrzymać masywną umywalkę Cersanit INVERTO 80. Ta z kolei posiada spory blat na kosmetyki, aby mieć je pod ręką. Konsola pasuje do umywalki INVERTO 80 w wersji z blatem po prawej lub po lewej stronie, albo bez blatu. Półka wykonana ze spieku to bardzo praktyczny akcent podkreślający klasę premium mebla.

ZESTAW – Konsola łazienkowa PIRS 40 z umywalką MASSI DENI – Konsola umywalkowa / Stelaż pod umywalkę okrągłą

1499,00 
ZESTAW: Konsola łazienkowa PIRS 40 + umywalka MASSI DENI Konsola pod umywalkę PIRS okrągłą doda harmonii i symetrii Twojej łazience. Minimalistyczny design konsoli podkreśla łagodne linie umywalki. Niech Cię nie zwiedzie delikatny wygląd stelaża – to solidny mebel, który przez lata będzie podporą dla Twojej umywalki. Konsola pod umywalkę PIRS cieszy się dużym zainteresowaniem naszych klientów, dlatego znajdziesz ją również w innych wariantach.

ZESTAW – Konsola łazienkowa PIRS 40 z umywalką ROCA GAP – Konsola umywalkowa / Stelaż pod umywalkę okrągłą

1599,00 
ZESTAW: Konsola łazienkowa PIRS 40 + umywalka ROCA GAP Konsola pod umywalkę PIRS okrągłą doda harmonii i symetrii Twojej łazience. Minimalistyczny design konsoli podkreśla łagodne linie umywalki. Niech Cię nie zwiedzie delikatny wygląd stelaża – to solidny mebel, który przez lata będzie podporą dla Twojej umywalki. Konsola pod umywalkę PIRS cieszy się dużym zainteresowaniem naszych klientów, dlatego znajdziesz ją również w innych wariantach.

ZESTAW – Konsola łazienkowa PIRS 40 z umywalką Villeroy & Boch Collaro – Konsola umywalkowa / Stelaż pod umywalkę okrągłą

2099,00 
ZESTAW: Konsola łazienkowa PIRS 40 + umywalka Villeroy & Boch Collaro Konsola pod umywalkę PIRS okrągłą doda harmonii i symetrii Twojej łazience. Minimalistyczny design konsoli podkreśla łagodne linie umywalki. Niech Cię nie zwiedzie delikatny wygląd stelaża – to solidny mebel, który przez lata będzie podporą dla Twojej umywalki. Konsola pod umywalkę PIRS cieszy się dużym zainteresowaniem naszych klientów, dlatego znajdziesz ją również w innych wariantach.

ZESTAW – Konsola łazienkowa PIRS 41 z umywalką INVENA RONDI – Konsola umywalkowa / Stelaż pod umywalkę okrągłą

1399,00 
ZESTAW: Konsola łazienkowa PIRS 41 + umywalka INVENA RONDI Konsola pod umywalkę PIRS okrągłą doda harmonii i symetrii Twojej łazience. Minimalistyczny design konsoli podkreśla łagodne linie umywalki. Niech Cię nie zwiedzie delikatny wygląd stelaża – to solidny mebel, który przez lata będzie podporą dla Twojej umywalki. Konsola pod umywalkę PIRS cieszy się dużym zainteresowaniem naszych klientów, dlatego znajdziesz ją również w innych wariantach.

ZESTAW – Konsola łazienkowa OVAL z umywalką CERSANIT INVERTO 60 – Konsola umywalkowa / Stelaż pod umywalkę

1999,00 
ZESTAW: Konsola łazienkowa OVAL + umywalka CERSANIT INVERTO 60 Konsola OVAL to idealne proporcje i dopasowanie. Duża umywalka nie musi zajmować dużo miejsca, dzięki naszej konsoli ograniczysz je do minimum nadając wnętrzu przejrzystość. Stwórz swój perfekcyjnie biały duet lub kontrastowy, czarno-biały zestaw łazienkowy.

ZESTAW – Konsola łazienkowa OVAL z umywalką ROCA INSPIRA – Konsola umywalkowa / Stelaż pod umywalkę owalną

2399,00 
ZESTAW: Konsola łazienkowa OVAL + umywalka ROCA INSPIRA ROUND Konsola OVAL pomoże Ci wyeksponować subtelne kształty umywalki ROCA INSPIRA. Cienkie zaokrąglone ścianki umywalki dodadzą Twojej łazience lekkości. Stelaż wykonujemy na wymiar umywalki, dzięki temu masz gwarancję, że konsola będzie idealnie dopasowana.

ZESTAW – Konsola łazienkowa PIRS 46 z umywalką KERRA KR-138 Konsola umywalkowa / Stelaż pod umywalkę

1399,00 
ZESTAW Konsola łazienkowa PIRS 46 + umywalka KERRA KR-138 PIRS to konsola umywalkowa dla tych, którzy lubią proste rozwiązania. Cienkie nogi stelaża nadają lekkości. Detale oddają sedno najnowszych trendów. Spora umywalka zapewnia komfort i wygodę użytkowania. Konsola PIRS to najczęstszy wybór naszych klientów, dlatego znajdziesz ją w naszym sklepie w kilku wariantach.

ZESTAW – Konsola łazienkowa DEK MINI z UMYWALKĄ nablatową

999,00 
ZESTAW: Konsola umywalkowa DEK MINI + UMYWALKA MEXEN MINI. Idealny do małej łazienki. Proste połączenie stali i drewna dodają pomieszczeniu elegancji i harmonii. Półka zamiast masywnych szuflad to świetne miejsce, by ustawić stylowe akcenty i akcesoria łazienkowe. Konsola w tej wersji posiada uchwyt na ręcznik od frontu, 10cm pod blatem.