Tworzymy meble i akcesoria łazienkowe ze stali
dla wielbicieli prostych rozwiązań w urządzaniu wnętrz.

Dajemy alternatywę

Jesteś estetą i szukasz wyjątkowego mebla, na który przyjemnie będzie patrzeć za każdym razem, kiedy wejdziesz do łazienki? Chcesz czegoś więcej niż masywna komoda z marketu? To właśnie dla Ciebie tworzymy stalowe konsole, które sprawią, że umywalka stanie się centralnym punktem wystroju Twojej łazienki.

Stawiamy na minimalizm

Wierzymy, że przestrzeń, w której mieszkamy, ma wpływ na to, jak się czujemy. Im więcej miejsca w domu, tym lepsze nasze samopoczucie. Dlatego meble ze stali, które tworzymy, wyróżniają się przejrzystą i prostą, geometryczną formą.  W naszej ślusarni powstają konsole pod umywalki, wieszaki i półki, dzięki którym łazienka, nawet ta najmniejsza, zyskuje lekkość i charakter.

Mile zaskakujemy

Jednych perfekcyjną jakością wykończenia spoin, bo nie jesteśmy zwykłą ślusarnią i dbamy o estetykę każdego detalu. Innych pełnym zaangażowaniem w ich remont, bo skracamy czas realizacji zamówienia, kiedy wymaga tego sytuacja. Jeszcze innych elastycznością, bo realizujemy ich wymarzone projekty.

Kto stoi za marką EASY?

Marcin Łozicki – specjalista od prostych rozwiązań w każdym obszarze życia. Interesuje się designem i amatorskim urządzaniem wnętrz. Kiedy 10 lat temu zderzył się z mocno wybrakowaną ofertą mebli ładnych i przy tym prostych, postanowił stworzyć je sam. Przy realizacji pierwszych projektów w stali i drewnie, pomagał mu ojciec – ślusarz. Efekty tej pracy spotkały się z ogromnym uznaniem. Stalowe meble zaczęły zdobić najpierw wnętrza domów przyjaciół i znajomych, aby w 2014 roku mogli kupić je już wszyscy pod marką EASY.  Od tamtej pory wciąż spływają do nas nowe zamówienia. W 2020 roku z naszej ślusarni wyjechało do klientów 150 ręcznie robionych stelaży umywalkowych. A pomysły na kolejne modele już czekają na realizację.
Sprawdź, czy meble EASY dodadzą charakteru także Twojej łazience.