O nas

EASY to marka oferująca dzisiaj ręcznie robione meble i akcesoria łazienkowe...

...ale początki były trochę inne.

„Swoje pierwsze meble na sprzedaż wykonywałem już w 2014 roku w warsztacie o powierzchni przeciętnego garażu. Przy tych realizacjach pomagał mi ojciec – emerytowany już ślusarz. Były to meble ze stali i drewna sprzedawane wówczas pod szyldem IZI DIZ. 

Z czasem potrzeby Klientów same ukierunkowały ścieżkę rozwoju firmy koncentrując ofertę na wyposażeniu łazienek. 

Wtedy też w moim życiu pojawiła się Marta, która dziś jest moją żoną, największym wsparciem, krytycznym okiem i niezastąpioną asystą w istotnych obszarach firmy. 

Moje rzeczywiste doświadczenie w pracy we własnej ślusarni, która powiększała się w międzyczasie jeszcze dwa razy, pozwala mi stale przekładać swoje pomysły na realne prototypy, aby finalnie móc zaoferować przedmioty o najlepszych proporcjach i stylistyce swoim Klientom. Moją intencją i misją jest dostarczać prosty, wyważony design, który łączy funkcjonalność i najwyższą jakość wykonania. Wyznaję fundamentalną dewizę, że prostota zawsze się obroni. 

Nazywam się Marcin Łozicki, pasjonuję się kreowaniem ładnych i prostych rozwiązań do wnętrz. Jak mogę Ci służyć?”

Tworzymy meble i akcesoria dla wielbicieli prostych rozwiązań w urządzaniu wnętrz.

Dajemy alternatywę

Jesteś estetą i szukasz wyjątkowego mebla, na który przyjemnie będzie patrzeć za każdym razem, kiedy wejdziesz do łazienki? Chcesz czegoś więcej niż masywna komoda z marketu? To właśnie dla Ciebie tworzymy metalowe konsole łazienkowe, które sprawią, że umywalka stanie się centralnym punktem wystroju Twojej łazienki.

Stawiamy na minimalizm

Wierzymy, że przestrzeń, w której mieszkamy, ma wpływ na to, jak się czujemy. Im więcej miejsca w domu, tym lepsze nasze samopoczucie. Dlatego meble ze stali, które tworzymy, wyróżniają się przejrzystą i prostą, geometryczną formą. W naszej ślusarni powstają konsole pod umywalki, wieszaki i półki, dzięki którym łazienka, nawet ta najmniejsza, zyskuje lekkość i charakter.

Mile zaskakujemy

Jednych perfekcyjną jakością wykończenia spoin, bo nie jesteśmy zwykłą ślusarnią i dbamy o estetykę każdego detalu.

Innych pełnym zaangażowaniem w ich remont, bo skracamy czas realizacji zamówienia, kiedy wymaga tego sytuacja.

Jeszcze innych elastycznością, bo realizujemy ich wymarzone projekty.

Sprawdź, czy meble EASY dodadzą charakteru także Twojej łazience.